+380 661793156


Навушники

Навушники стали для нас невід'ємним аксесуаром, без якого багато хто вже не уявляє свого життя. Неважливо, чи насолоджуєтеся ви музикою або аудіокнигами, займаєтеся спортом, здійснюєте прогулянку або в дорозі на роботу прослуховуєте подкасти та вчіть іноземні мови – пара навушників може пожвавити ваші звукові відчуття. Чи не впевнені, як правильно вибрати навушники? Ось відповіді на найпоширеніші питання, які можуть виникнути.

Які види навушників бувають і чим відрізняються?

Хтось приймає великі накладні навушники, іншому подобаються лише з червоним дротом, третій закоханий у блютуз-навушники тощо. Тим не менш, всі навушники можна розділити за такими критеріями:

призначення (студійні та споживчі)
спосіб передачі сигналу (бездротові та провідні)
кількість каналів (монофонічні, стереофонічні та багатоканальні)
тип конструкції (внутрішньоканальні, вставні, змішані поворотні, накладні привушні, повнорозмірні)
тип кріплення (з оголов'ям, із потиличною дугою, з кріпленням на вухах і без кріплень)
спосіб підключення кабелю (односторонні та двосторонні)
конструкція випромінювача
тип сполучних роз'ємів
опір.

Які краще: бездротові чи дротові?

Дротові навушники з'єднуються з джерелом звуку дротом, а для любителів FM-радіо кабель одночасно виконує роль антени. Такі моделі відрізняються гарною якістю звуку; при покупці слід звернути увагу на тип гнізда.
Бездротові – приймають сигнал від джерела за допомогою радіохвиль (в основному, Bluetooth), рідше – інфрачервоним випромінюванням. Більш прийнятні для активного відпочинку дозволяють вільно переміщатися в радіусі дії джерела сигналу. У дешевих моделей якість звуку може бути гірше провідних моделей аналогічної цінової категорії через відносну дорожнечу приймально-передаючих пристроїв і кодування-декодування сигналу (при цифровому сигналі).
Бездротові bluetooth навушники дозволяють вільно переміщатися, не заважаючи вашому стилю життя. Якщо ви віддаєте перевагу дротовому різновиду, шукайте кабелі з вбудованими елементами керування та мікрофонами, які дозволяють призупиняти, відтворювати, регулювати гучність і навіть здійснювати дзвінки, не звертаючись до телефону.

Зручність чи тренд?

Ціна навушників може залежати від бренду, моди, моделі, матеріалу, кольору, зручності носіння, нарешті, від якості звуку. Ігрові навушники з мікрофоном (вони ж геймерські навушники) більше підійдуть для комп'ютерних ігор і спілкувань в інтернеті, навушники, що світяться, виділять вас серед оточуючих. Якщо ви шукаєте навушники для телефону - на нашому сайті є велика кількість моделей навушників для iPhone, Xiaomi, Samsung, LG, Sony та інших. Навушники вкладиші, вакуумні навушники, з оголов'ям, з дугою, airpods – вибір за вами!
Купити навушники у Харкові ви можете у нашому інтернет-магазині Mixale. Ми здійснюємо доставку по всій Україні: Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ, Львів та інші міста. Низькі ціни, консультації, швидке та якісне обслуговування. Працюємо для Вас!
Інтернет-магазин Mixale.


Гарнітура Bluetooth Awei A850BL
300.00грн.
Гарнітура Bluetooth Jabra Talk 15
900.00грн.
Гарнітура Bluetooth Jabra Talk 25
1200.00грн.
Гарнітура Bluetooth Konfulon BH-03
360.00грн.
Гарнітура Bluetooth Remax RB-T15
399.00грн.
Навушники 1MORE Piston Fit
270.00грн.
Показано від 1 до 24 з 70 (всього сторінок: 3)